تبلیغات
هواداران سعید معروف - بازیه ایران و ایتالیا
سلاااااااااااام وااااااااااااااای بچه ها بازیو دیدییییییییییین؟
خیییییییییییییلی توپ بود
عالییییییییی بود واقعا!!!!!!!!!!!
نبود؟؟؟؟؟

گزارش روزنامه ایتالیایی در مورد برد ایران
روزنامه ایتالیایی gazzette dello sport
اوه خدای من چه ایران فوق العاده ای mamma mia, che belle iran!

خولیو ولاسکوی تاریخی، ایران را تاریخ ساز کرد. او در خانه ی دومش، ایتالیا شهر مودِنا، موفق به پیروزی بر تیم سابقش شد. آن هم شاید با حیثیت ترین پیروزی در تاریخ ورزشی کشور جدیدش. تا آنجا که ایتالیا مجبور شد همه ی اعتبارش را دوباره از سر بنویسد.حال چرا ایتالیا دیشب شکست خورد آن هم بعد از پیروزی بر قهرمان المپیک روسیه؟ 
هواداران ایرانی صدها نفر بودند و مانند هزاران نفر فریاد میزدند. آنها نه فقط از مودنا، بلکه از سراسر ایتالیا آمده بودند. مثلا از تورین 80 نفر آمده بود که شامل دو مربی ایرانی والیبال هم میشد. بقیه ی آنها از سمت دو شهر بزرگ رم و میلان به سوی مودنا روان شده بودند. باید دقت کرد که دیشب فریادهای "ایتالیا، ایتالیا" در زیر آبشارهای خروشان فارسی زبانان پنهان شده بود.
ایتالیا دیشب فقط زایتسف را داشت آن هم با آسیب دیدگی اما ایران چندین مهره ی آب دیده داشت. موسوی با آن دفاع های عالی اش، غفور با اسپک های مهار نشدنی اش و داوودی با درخششی بی نظیر در دو ست ابتدایی بازی. نمیتوان گفت که بازی بدی بود. در مجموع خوب بود اما ما نشان دادیم که زایتسف با تاکیدی بیشتر میگویم زایتسف از ستون های اصلی تیم است. ست چهارم به اسپک های متقابل زایتسف وغفور گذشت اما این غفور بود که با یک ضربه ی قدرتمند، نتیجه ی تاریخی 3-1 را برای ایران رقم بزند.


حاشیه های جالب دیدار تیم ملی والیبال ایران و تیم ملی والیبال ایتالیا ! خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والبیال ایران در حالی به مصاف ایتالیا رفت که از حضور حدود 1000 نفر تماشاگر ایرانی بهره می برد. ایرانی های حاضر در سالن همگی مقیم ایتالیا بودند که از سراسر این کشور برای تشویق تیم ملی ایران به سالن پالازاکای مودنا آمدند.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال ،ایرانی های حاضر در سالن گرچه تعداشان از ایتالیایی ها کمتر بود ولی آنچنان تیم ایران را تشویق می کردند که مثل اینکه ایران در سالن 12 هزار آزادی میزبان ایتالیاست.

*زمانی که ایتالیایی ها متوجه شدند از لحاظ فنی نمی توانند مقابل ایران بایستند و دست خولیو ولاسکو را بخوانند، به وسیله میکروفن صدا و سیما که هنگام وقت استراحت به طرف تیم ایران آورده می شد و صحبت های ولاسکو را ضبط می کرد، از برنامه ولاسکو را در وقت ستراحت که به زبان انگلیسی گفته می شد، مطلع می شدند که پس از چند وقت استراحت خولیو ولاسکو متوجه آن شد و با اعتراض به داور و ناظر مسابقه مانع نزدیک شدن میکروفن در زمان وقت استراحت به طرف تیم ایران شد.

* عملکرد تیم داوری دیدار ایران و ایتالیا در طی بازی مورد اعتراض دو طرف قرار گرفت و تیم ایران در این دیدار به علت اعتراض دو اخطار گرفت.

*محمد موسوی در حال حاضر در صدر جدول بهترین مدافعان لیگ جهانی والیبال قرار دارد.


* یکی از مدیران ارشد بانک سامان که هم اکنون در ایتالیا به سر می برد، به همراه همسر خود برای تماشای دیدار ایران و ایتالیا و تشویق تیم ملی به سالن مسابقه آمده بود.

* مسئولین سفارت ایران در ایتالیا هم از مهمانان ویژه این دیدار بودند.

* پس از این مسابقه ایرانی های مقیم ایتالیا که برای دیدن این دیدار و تشویق تیم ملی ایران به مودنا آمده بودند، در بیرون سالن با فریاد های ایران ایران جشن پیروزی گرفتند.


*امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی کشورمان که روز های پر کاری را به دلیل تغییرات پی در پی تیم در ایتالیا سپری می کند با همکاری سفارت کوبا در ایتالیا ویزای آرش کمالوند را که در آخرین روز ها به تیم ملی پیوست را گرفت و امروز هم جهت فرستادن فرهاد قائمی به ایران از طریق میلان و اخذ بلیط پرواز حمزه زرینی به این شهر رفت و پیش از آغاز مسابقه به کاروان والیبال ایران پیوست.

تشکر ویژه خولیو ولاسکو از شاگردانش
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 900x599px.خبرگزاری ورزش والیبال : خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در این چند روز در مودنای ایتالیا روز های پر استرسی را پشت سر گذاشت. گرچه سعی می کرد این استرس به بازیکنان منتقل نشود.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال ،همواره به آنها می گفت: بروید از بازی لذت ببرید. کار خاصی نمی خواهیم انجام دهیم. فقط می خواهیم بازی خود را انجام دهیم. وی حتی در بعضی اوقات با بازیکنان شوخی می کرد و برای آنها از خاطرات خنده دار زندگی اش تعریف می کرد تا به هر بهانه ای روحیه شاگردانش را بالا ببرد.

خولیو که در ایتالیا از او به عنوان بهترین مربی جهان یاد می کنند، استرس و فشاری زیادی را در بازی اول مقابل ایتالیا متحمل شد. مصدومیت فرهاد قائمی. دیر رسیدن حمزه زرینی. مشکل گوارشی چند بازیکن اصلی.خستگی پرواز بازیکنان و در نهایت مصدومیت معروف دو ساعت پیش از مسابقه قسمتی از درگیری های ذهنی او پیش از آغاز دیدار با ایتالیا، تیم سابق وی که در زمان او موفق به کسب چندین عنوان قهرمانی در جهان شده است، بود. این دیدار برای وی اهمیت زیادی داشت. چراکه  تیم ولاسکو می بایست در شهر وی و در کشوری که او زندگی می کند و برای والیبال آن خاطرات خوشی را رقم رده، مقابل تیم ملی کشورش و مقابل سرمربی ای زمانی شاگردش بوده، صف آرایی کند. این مسابقه یک دیدار حیثیتی برای او بود.
ولاسکو پس پایان دیدار ایران و ایتالیا و نمایش خیره کننده شاگردانش در مقابل ایتالیایی ها هنگام برگشت به هتل به شاگردانش گفت: من خولیو ولاسکو! از همه شما خیلی خیلی تشکرویژه می کنم!
سعید معروف: با این پیروزی دردم را فراموش کردم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با ابراز خوشنودی از پیروزی برابر ایتالیا گفت: با وجود درد در ناحیه کتف با تمام وجود برای تیم ملی بازی کردم و در جریان بازی آنقدر گرم شدم که دردم را فراموش کردم.

سعید معروف درگفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا در ایتالیا اظهار کرد: با توجه به اینکه حریف در میانه بازی تعویض داشت روند کار تغییر کرد با این حال بچه‌ها از جان و دل مایه گذاشتند و بازی را به سود خود ادامه دادند. سرویس‌های ما خیلی خوب بود و واقعا در عملکرد تیم تاثیر گذاشت. حریف در دریافت به مشکل خورد و ما از این موقعیت استفاده می‌کردیم. خدا را شکر که در نخستین دیدار برابر ایتالیا و در خانه آنها به پیروزی رسیدیم و حالا با شرایط بهتری برای دیدار دوم آماده خواهیم شد.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: من کتفم قبل از بازی قدری درد داشت و با مشورت پزشک تیم تلاش کردم و به بازی رسیدم. دوست نداشتم در جریان این بازی حساس به میدان نیایم. در جریان بازی نیز بدنم داغ شد و هنوز هم داغ هستم و نمی‌دانم آسیب دیدگی‌ام چه شرایطی دارد. اما دردی احساس نمی‌کنم.

معروف درباره حضور تماشاگران ایرانی گفت: واقعا تماشاگران سنگ تمام گذاشتند. بعد از بازی دوم برابر صربستان کنسولگری ایران در ایتالیا به فدراسیون اعلام کرده بود که علاقه‌مندان زیادی خواهان تهیه بلیت مسابقه هستند من خودم فکر می‌کردم تعداد قابل توجهی به سالن بیاید اما دیگر انتظار نداشتم بیش از نیمی از ظریفت سالن را ایرانی‌ها پر کنند. اصلا احساس غربت نداشتیم و خوشحالم که مردم داخل ایران و همچنین هوادارانی که از شهرهای دور به تماشای بازی آمده بودند را خوشحال کردیم.

پاسور تیم ملی والیبال درباره روند رو به رشد تیم ملی گفت: خوشبختانه در طول مسابقات لیگ جهانی پیشرفت قابل توجهی داشتیم. نشان دادیم هر روز بهتر می‌شویم. حتی در سه مسابقه اول که باختیم هر ست بهتر می‌شدیم. من به این روند رو به رشد اعتقاد دارم و مطمئن هستم با تلاش همه بازیکنان و کادرفنی دربازی‌های بعد نیز نمایش بهتری خواهیم داشت.

فرهاد ظریف: مقابل ایتالیا با تک تک سلول‌های بدنم بازی کردم

لیبروی تیم ملی والیبال گفت: درمقابل ایتالیا با تک تک سلول‌های بدنم بازی کردم.

فرهاد ظریف در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در ایتالیا در این رابطه اظهار کرد: در این دیدار با تک تک سلول‌های بدنم بازی کردم. خیلی خوشحالم که در تاریخ ورزش ایران یک پیروزی ماندگار را رقم زدیم. خیلی زحمت کشیدیم تا ایتالیا را در خانه‌اش شکست دهیم و خدا را شکر به این نتیجه رسیدیم. همه بازیکنان تلاش کردند.

او ادامه داد: تماشاگران حاضر در سالن سنگ تمام گذاشتند. باور نمی‌کردیم در اینجا اینقدر هوادار داشته باشیم. خدا را شکر که پیروز شدیم و حمایت مردم را بی پاسخ نگذاشتیم. در مصاحبه‌های قبلی‌ام نیز گفته بودم که ولاسکو روحیه جنگندگی در تیم ما تزریق کرده است. این روحیه در این مسابقه به ما کمک کرد و خدا را شکر که ایتالیا را شکست دادیم.

عادل غلامی: باورم نمی‌شود ایتالیا را شکست دادیم!

ملی‌پوش والیبال ایران گفت: باورم نمی‌شود که ایتالیا را در خانه‌اش شکست دادیم.

عادل غلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در ایتالیا در این رابطه اظهار کرد: خیلی خوب بودیم. واقعا یک روز فوق‌العاده را برای والیبال ایران رقم زدیم. ملی پوشان کار بزرگ و فراموش نشدنی کردند. باورم نمی‌شود که ایتالیا را در خانه‌اش شکست دادیم.

او ادامه داد: ایتالیا هفته گذشته روسیه را در خانه‌اش شکست داده بود و با همان ترکیب برابر ما ظاهر شد. اما بازیکنان ما با تمام توان کار کردند و خوشحالم که مردم ایران را شاد کردیم.

غلامی درباره تماشاگران گفت: برایمان عجیب بود که نصف سالن را ایرانی‌ها پر کرده بودند. در اینجا احساس غریبی نکردیم و شکر می‌کنم که در نهایت برنده شدیم.

ولاسکو پس از پیروزی برابر ایتالیا: خوشحالم که ایران را شاد کردیم

خولیو ولاسکو در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایسنا درایتالیا گفت: به بازیکنانم گفتم که باید خوب بازی کنید و بجنگید چون مردم ایران عاشق شما هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در ایتالیا؛ سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل ایتالیا اظهار کرد: من بارها به بازیکنان گفتم که مردم ایران شما را دوست دارند چون جنگنده کار می‌کنید. برد و باخت برای مردم اهمیتی ندارد آنها نمایش زیبا از شما می‌خواهند. خوشحالم با این برد مردم ایران را شاد کردیم. بازیکنانم خیلی خوب کار کردند و تماشاگران نیز عالی بودند. آنها آنقدر پرتعداد بودند که اصلا احساس نمی‌کردیم خارج از ایران بازی می‌کنیم.

ولاسکو ادامه داد: اگرچه بعد از پیروزی در دو ست نخست یک ست را واگذار کردیم اما روحیه ایرانی بازیکنان من این است که تا دقیقه آخر می‌جنگند و در این بازی نیز با اقتدار کار کردند و در نهایت در امتیازهای بالای ست چهارم برنده شدند. من واقعا از همه بازیکنانم راضی هستم.

ایتالیایی ها وقتی شکست بخورند نشست خبری برگزار نمیکنند !؟
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 903x600px.خبرگزاری ورزش والیبال : بر اساس مقررات فدراسیون جهانی والیبال در لیگ جهانی پس از جلسه جنرال تکنیکال میتینگ می بایست نشست خبری پیش از مسابقه برگزار شود که بنا به صلاحدید ایتالیایی ها برگزار نشد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال ،مدیر رسانه ای مسابقات لیگ جهانی در ایتالیا هم شب گذشته گفت : در ایتالیا پیش از بازی نشست خبری برگزار نمی شود و معمولا در بعد از بازی برگزار خواهد شد.

دیروز پس از اینکه تیم ملی ایتالیا در عین ناباوری شکست مقابل ایران را که خولیو ولاسکو افسانه هدایت این تیم را بر عهده داشت تجربه کرد، در حالی که سالن نشست خبری در کنار سالن مسابقه بود، مسئولین رسانه ای مسابقه اعلام کردند نشست خبری دو تیم برگزار نمی شود و خبرنگاران مصاحبه خود را در میکس زون انجام دهند و به دلیل اینکه تعداد خبرنگارای ایتالیایی و محلی زیاد بود، همه خبرنگاران و به خصوص خبرنگارای خارجی نتوانستند مصاحبه ای کامل را از سرمربیان دو تیم و کاپیتان ها بگیرند.
یکی از خبرنگاران ایرانی در این خصوص گفت: ایتالیایی ها همین طوری هستند. وقتی شکست بخورند، نشست خبری برگزار نمی کنند.

گزارش تصویری از اولین دیدار تیم ملی برابر ایتالیا در لیگ جهانی!

گزارش تصویری از اولین دیدار تیم ملی برابر ایتالیا در لیگ جهانی!.

تیم ملی والیبال ایران ۳ ایتالیا ۱از سری مسابقات لیگ جهانی والیبال و از هفته پنجم این رقابتها تیم والیبال ایران موفق شد  بر ایتالیای قدرتمند غلبه نماید .

تیم ملی والیبال کشورمان که   در هفته چهارم توانسته بود صربستان قهرمان
اروپا را در تهران مغلوب نماید این بار شگفتی دیگری آفرید و در شهر مودنای
ایتالیا والیبال این کشور را مات و مبهوت قدرت خود نمود  .

ست اول و دوم این دیدار بازیکنان کشورمان با روحیه مثال زدنی همچون برق
وباد و با نتایج ۲۵- ۲۳ و ۲۵-۲۲بر حریف قدرتمند و مغرور خود پیروز شدند
،لاجوردی پوشان ایتالیایی در این دو  ست به زایتسف پشت خط زن جوان و
قدرتمند خود استراحت داده بودند اما وقتی عرصه را تنگ دیدند این بازیکن فوق
العاده را وارد زمین کردند تا جایی که نامبرده به تنهایی امتیازات بیشماری
برای تیمش بدست آورد و با همین تدبیر ست  سوم را با نتیجه ۲۵-۲۲ از آن
ایتالیایی ها گردید، تیم ایتالیا با درخشش همین بازیکن و ساوینی میرفتند که
ست چهارم را از آن خود نمایند اما با تعویض های طلایی ولاسکو و آوردن
دوباره غفور به میدان مسابقه و درخشش این بازیکن و موسوی و دیگر بازیکنان،
قهرمان هشت دوره والیبال جهان در این گیم با نتیجه ۳۰-۳۲ تسلیم والیبال 
ایران گردید .

دوستای گلم تموم شد دوشتون داااااااالممممم


[ شنبه 8 تیر 1392 ] [ 11:59 ق.ظ ] [ پردیس ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

雨降りマウスブログパーツ

[PR] 無料でタイピング練習☆

エナメルハートブログパーツ

[PR] 無料で楽しくタイピング