تبلیغات
هواداران سعید معروف - بازیه فوق العاده ی داداشای گلمممممم
سلام بچه ها خوبین؟؟؟؟؟؟

منکه خوبم بخاطر بازیه بی نظیر بچه ها!!!!!

اصلا ناراحت نباشیناااااا

داداشا بهترین بازیو کردن!
گزارش ست به ست دیدار دوم تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا/پیروزی نفس گیر ایتالیا !

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم والیبال ایران در دومین مسابقه مقابل ایتالیا با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا،تیم ایران پس از اینکه در ست اول با امتیاز 25 بر 22 نتیجه را به ایتالیا واگذار کرد و در ست دوم نیز با نتیجه 25 بر 20 از سفید پوشان ایتالیا شکست خورد در ست سوم 25 بر 20 پیروز شد تا بار دیگر به بازی بازگردد.ایران در ست چهارم نیز با امتیاز 25 بر 18 نتیجه این ست را به سود خود خاتمه داد تا رویای پیروزی ایتالیا در بازی دوم را کم رنگ کند.

تیم ملی والیال ایران در دومین دیدارش مقابل ایتالیا در مرحله مقدماتی لیگ جهانی با لباس سورمه‌ای به میدان رفت. ایتالیایی‌ها نیز سفید پوشیده بودند،ملی‌پوشان والیبال ایران در دیدار قبلی مقابل ایتالیا موفق به پیروزی 3 بر یک در خانه حریف شده بودند. شاگردان مائورو بروتو ایتالیایی اصلا دوست نداشتند در شهر ساساری یک بار دیگر مقابل ایران تسلیم شوند.

تیم ملی والیبال ایران این دیدار را با ترکیب سعید معروف، محمد موسوی، فرهاد ظریف، امیر غفور، رحمان داودی، آرمین تشکری و علیرضا مباشری آغاز کرد.

ایتالیا نیز با ترکیب کریستین ساوانی، دراگان تراویکا، سالواتوره روسینی، امانوئل بیرارلی، ایوان زایتسف، توماس برتا و سیمونه پارودی کار را آغاز کرد.

تا پیش از این بازی روسیه با کسب 16 امتیاز در صدر جدول گروه B قرار گرفته بود و ایتالیا پس از باخت در بازی اول مقابل ایران صدرنشینی خود را نیز از دست داد. همین موضوع به بازیکنان نامدار ایتالیا انگیزه مضاعف می‌داد تا به هر ترتیب ممکن سه امتیاز بازی خانگی مقابل ایران را به دست آورند و به صدر جدول گروه B بازگردند.

گزارش ست به ست دیدار دوم تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا/ایتالیا پیروز ست اول !

*ست نخست: 25 بر 22 ایتالیا

ملی‌پوشان والیبال ایران کار را مقتدرانه آغاز کردند. آن‌ها پس از برد در بازی اول با روحیه مضاعف مقابل ایتالیا یکی از پرافتخارترین تیم‌های والیبال جهان به میدان رفتند. بازی خوب سعید معروف و امتیازهای طلایی رحمان داودی و امیر غفور خیلی زود ایران را از ایتالیا پیش انداخت. در مقابل اما بازیکنان نامدار ایتالیا که نمی‌توانستند بار دیگر حسرت از دست دادن امتیازها را مقابل ایران بخورند، سعی کردند تا با نمایش یک بازی ترکیبی و نقش‌آرایی خیره کننده "ایوان زایتسف" و "کریستین ساوانی" پایاپای ایران پیش بروند. "کریستین ساوانی" اگرچه بعد از بازی با روسیه قدری آسیب دیده بود اما در بازی دوم ایتالیا مقابل ایران از ابتدا به میدان رفت. او در بازی نخست از ست سوم به بعد به میدان رفت اما با این حال موفق شد به عنوان امتیازآورترین بازیکن میدان را از آن خود کند.

بازی خوب "زایتسف" به تدریج در میانه‌های ست نخست این دیدار کار را به سود ایتالیا پیش برد. چند اشتباه فردی از بازیکنان ایران موجب شد تا حریف تا 4 امتیاز ایران پیش بیفتد. اما در مقابل امیر غفور که یک روز فوق‌العاده را پشت سر می‌گذاشت بارها از پشت خط دیوار دفاع سه نفر حریف را از در هم کوبید تا ایران اختلاف امتیازها را کاهش دهد.

سرویس‌های تماشایی رحمان داودی و دفاع بی‌نقص از علیرضا مباشری و عادل غلامی بار دیگر ایران را به بازی برگرداند و در امتیاز 18 کار را به تساوی کشاند. بازیکنان ایران کاملا مسلط بر جریان بازی کار می‌کردند. ایتالیا قهرمان 8 دوره لیگ جهانی والیبال با تمام توان برای برد در این دیدار به میدان آمده بود اما در برابر بازی مقتدرانه فرزندان ایران به سختی امتیاز می‌گرفت.

امیر غفور به خوبی قدر پاس‌های طلایی و پایپ‌های سعید معروف را می‌دانست و از پشت خط با آبشارهای بلند خود دفاع حریف را پشت سر می‌گذاشت.

دفاع سه نفره تراویکا، برتا و بریرالی کار را برای اسپکرهای ایران دشوار کرده بود.

دو تیم تا امتیاز 20 پایاپای پیش رفتند اما سرویس‌های خوب کاپیتان ساوانی و دریافت‌های نه چندان مطلوب ایران موجب شد تا بار دیگر ایتالیا در امتیاز پیش بیفتد.

این ست در نهایت با نتیجه 25بر22 به سود ایتالیا به اتمام رسید. امتیاز آورترین بازیکن ایران در این ست نیز امیر غفور با کسب 6 امتیاز بود و برای ایتالیا نیز زایتسف و سامانی هر یک با 5 امتیاز بهترین‌های این ست بودند.

گزارش ست به ست دیدار دوم تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا/ایتالیا ست دوم را هم از تیم ملی گرفت !

*ست دوم:25 بر 20 ایتالیا

محمد موسوی بهترین مدافع روی تور لیگ جهانی تا هفته پنجم در ست دوم بار دیگر ارزش‌های خود را به رخ ایتالیایی‌ها بویژه کریستین ساوانی حریف اصلی خود کشید.

ایتالیایی‌ها در این بازی تمرکز زیادی روی پاس‌های کوتاه، بریده و سرعتی داشتند. تراویکا سعی می‌کرد تا با پاس‌های کوتاه موتور سرعتی‌های تیمش را روشن کند و قلب دفاع ایران را هدف قرار دهد.

زایتسف با هوشمندی خود دفاع ایران را فریب می‌داد و توپ را پشت آن‌ها می‌انداخت.

در حالی که توماس برتا از دفاع آبشار سهمگین رحمان داودی ابراز خشنودی می‌کرد داور اول این دیدار خطای تور او را اعلام کرد و امتیاز را به ایران داد تا همچنان برتری امتیازها از آن ایران باشد. زایتسف هم با به اوت زدن سرویس خود موجب شد تا وقت استراحت فنی اول با امتیازهای 8 بر 6 به سود ایران به پایان برسد.

در ست دوم حمزه زرینی به جا مباشری به میدان رفت. زرینی که تنها سه ساعت قبل از بازی اول ایران مقابل ایتالیا به محل برگزاری مسابقه رسیده بود در بازی اول نقش چندانی ایفا نکرد، اما خولیو ولاسکو تصمیم گرفت در ست دوم بازی دوم مقابل ایتالیا او را به میدان بفرستد تا از خصوصیات هجومی‌اش بهره ببرد و خط حمله ایران را تقویت کند.

آبشارهای قدرتی زرینی دقیقا همان چیزی بود که تیم ملی ایران به آن نیاز داشت. دفاع دو نفره ساوانی و بیرارلی هم نمی‌توانست مقابل ضربات قدرتمند حمزه دوام بیاورد.

سعید معروف به عنوان مغز متفکر تیم ملی والیبال ایران نقش خود را به خوبی ایفا می‌کرد. او حتی خارج از زمین و پشت تور هم توپ‌های دوم را به خوبی برمی‌گرداند.

سیمونه پارادی با آبشارها ویرانگر خود امان را از دریافت کننده‌های ایران بریده بود. سرویس های موجی و پرقدرت او به سختی مهار می‌شد و همین موضوع موجب می‌شد تا ملی‌پوشان ایران نتوانند از حریف فاصله بگیرند.

حساسیت بازی هر لحظه بیشتر می‌شد. کار برای هر دو تیم پایاپای پیش می‌رفت و گاهی ایران و گاهی ایتالیا یک امتیاز جلو می‌افتاد اما ستارگان هیچ یک از دو تیم سر تسلیم شدن در ست دوم مسابقه را نداشتند. محمد موسوی که انصافا غیرتی بازی می‌کرد، در این دیدار نیز همانند مسابقه اول بارها با سرویس‌های پرشی، موجی و تماشایی خود امتیاز گرفت.

هر بار که ایران به کار سرعتی روی می‌آورد می‌توانست دفاع ایتالیا را جا بگذارد. عادل غلامی و محمد موسوی هر دو سرعتی ایران در این مسابقه خیلی خوب کار می‌کردند.

اگرچه تیم ملی والیبال ایران در ست دوم نمایش خوب، هماهنگ و قابل قبولی داشت اما بازیکنان نامدار و مقتدر ایتالیا موفق شدند در امتیازهای پایانی اختلاف خود را زیاد کنند و ست دوم را نیز به سود خود به پایان ببرند.

گزارش ست به ست دیدار دوم تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا/والیبال ایران در ست سوم به بازی بازگشت!

*ست سوم:25 بر 20 ایران

تیم ملی والیبال ایران در ست سوم چیزی برای از دست دادن نداشت. ملی‌پوشان والیبال ایران که خوب می‌دانستند برای پیروزی در این مسابقه دیگر نباید به حریف امتیاز بدهند، در آغاز ست سوم کولاک کردند و سه امتیاز آغازین را به سود خود به پایان بردند.

در مقابل اما بازیکنان باتجربه ایتالیا خیلی خوب فضای خالی تیم ایران را پیدا می‌کردند و با آبشارهای هوشمندانه خود اجازه نمی دادند جریان بازی به سود ایران پیش رود.

ولاسکو در ست سوم شهرام محمودی را به جای امیر غفور به میدان فرستاد تا شاید اسپک‌های فنی محمودی دردی از تیم ملی ایران دوا کند.

سعید معروف کاپیتان ایران که سعی می‌کرد در مقابل به بازیکنان روحیه دهد با رد کردن توپ دوم بین دفاع سه نفره ایتالیا، یک امتیاز گرفت و بار روانی تیم را بالا برد.

نبرد تن به تن و رو در روی موسوی و زایتسف در نوع خود دیدنی و جالب بود. آن‌ها سعی می‌کردند تا به هر شکل ممکن یکدیگر را دفاع کنند. تیم ملی والیبال ایران باز هم روی کار سرعتی به مراتب راحت‌تر امتیاز می‌گرفت. هرگاه دریافت‌های خوبی به سعید معروف می‌رسید، پاسور باهوش تیم ملی سعی می‌کرد تا سرعتی‌ها را تغذیه کند و جریان بازی را به سود ایران پیش ببرد.

سرویس‌های خوب موسوی ایران را سه امتیاز از ایتالیا پیش انداخت و "بروتو" سرمربی تیم میزبان را مجبور کرد تا وقت استراحت بگیرد.

ولاسکو همچنان آرام از کنار زمین کار را دنبال می‌کرد.

علی مباشری که حالا چهارمین بازی خود در لیگ جهانی را تجربه می‌کرد، کاملا مسلط به عنوان یک دریافت کننده تمام عیار نقش‌آفرینی می‌کرد. او موفق شد یک امتیاز سرویس خوب بگیرد.

روند بازی در ست سوم به سود ایران بود. ایتالیایی‌ها همچون بازی اول حرفی برای گفتن نداشتند. تعویض‌های ولاسکو جواب داد و بازی خوب حمزه زرینی، شهرام محمودی ایران را بار دیگر 4 امتیاز از حریف جلو انداخت.

محمد موسوی آنقدر زایتسف را دفاع کرد تا براتو سرمربی ایتالیا مجبور شد بهترین مهره خود را از زمین بیرون بکشد تا اجازه ندهد تا وی بیش از این تحقیر شود.

ایران اختلاف امتیازهای خود را به عدد 6 رساند تا یک بار دیگر طعم شکست را به ایتالیا بچشاند.

این اختلاف همچنان تا پایان بازی به سود ایران بود تا در نهایت این ست سوم بازی با نتیجه 25 بر 20 به سود والیبال ایران به پایان برسد.

گزارش ست به ست دیدار دوم تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا/ایران رویاهای ایتالیا را کم رنگ کرد !

*ست چهارم: 25 بر 18 ایران

اگر بازی به ست پنجم می‌کشید امتیازها بین دو تیم تقسیم می‌شد. بازیکنان ایتالیا این موضوع را به خوبی می‌دانستند و به زمین امدند تا به هر شکل ممکن در ست چهارم کار را تمام کنند اما ملی‌پوشان ایران که تازه روحیه گرفته بودند، اجازه نمی‌دادند تا آبشارهای حریف به راحتی در زمین ایران بنشیند.

ایران در امتیازهای ابتدایی ست چهارم باز هم از حریف پیش افتاد. ایتالیا پس از خروج زایتسف کاملا تضعیف شده بود. در مقابل تعویضی‌های ولاسکو هم خیلی خوب کار می‌کردند. بویژه شهرام محمودی که بارها با اسپک‌های فنی خود توپ را پشت تور حریف می‌نشاند.

سرمربی ایتالیا بار دیگر زایتسف مهره موثر تیم خود را به زمین فرستاد تا جریان بازی را تغییر دهد. کریستین ساوانی کاپیتان تیم ایتالیا همچنان به عنوان امتیازآورترین بازیکن تا پایان ست سوم نقش آفرینی می‌کردند.

در تیم ایران محمد موسوی، فوق‌العاده کار می‌کرد. او حالا دیگر با شناختی که از اسپک‌های زایتسف پیدا کرده بود، باراها بهترین بازیکن ایتالیا را دفاع می‌کرد. شهرام محمودی نیز از پشت خط قلب دفاعی ایتالیا را آماج حملات خود قرار داده بود. سعید معروف با پاس‌های فریبنده خود خط دفاعی ایتالیا بویژه برتا و تراویکا را فریب می‌داد و با توپ‌های بلند رحمان داودی را تغذیه می‌کرد.

ایران به بازی برگشته بود. ایتالیا مجبور می‌شد تا امتیازها را با مهمانش تقسیم کند. هرچه روند بازی به سود ایران تغییر می‌کرد، بازیکنان ایتالیا تمرکز خود را بیشتر از دست می‌دادند. آن‌ها بعد از شکست در نخستین بازی مقابل ایران آماج حملات رسانه‌ها و منتقدان داخلی شده بودند.

ایران تا 6 امتیاز از حریف جلو افتاد. عادل غلامی به عنوان یک دفاع وسط 6 دانگ به خوبی از حریم ایران دفاع می‌کرد. رحمان داودی هم که انگار تازه موتورش روشن شده بود به خوبی با دست دو دفاع روبه‌روی خود بازی می‌کرد و از آن‌ها اوت می‌گرفت. حالا ایتالیا مجبور شده بود تا به کارهای ترکیبی و سرعتی روی آورد. بار دیگر پاس‌های بریده و کوتاه تراویکا برای ایتالیا امتیاز به ارمغان می‌آورد.

سیمونه پرودی همچنان با سرویس‌های موجی خود دریافت‌کننده‌های ایران را دچار مشکل می‌کرد اما ملی‌پوشان ایران در میانه این ست آنقدر از حریف فاصله گرفته بودند که دیگر جبران کار برای ایتالیا سخت شده بود. بنابراین ایران ست چهارم را با نتیجه 25 بر 18 به سود تمام کرد و کار را به تساوی کشاند.

ایران و ایتالیا

ست پنجم 15-13 ایتالیا:

بازی برای هر دو تیم با حساسیت دو چندانی روبه‌رو می‌شد. هر تیمی در ست پنجم کمتر اشتباه می‌کرد می‌توانست برنده بازی باشد. ایران باچنگ و دندان سه امتیاز نخست را برای خود کرد. سرویس تماشایی عادل غلامی روسینی را به زانو درآورد. حالا دیگر زایتسف ستاره ایتالیایی‌ها به راحتی توسط موسوی دفاع می‌شد.

خولیو ولاسکو شادمان عملکرد بازیکنانش را تحسین می‌کرد. ایتالیا مقهور توانایی ملی‌پوشان ایران می‌شد. سعید معروف، شهرام محمودی، رحمان داودی و سایر بازیکنان ایران همه در این بازی باتجربه و فوق‌العاده کار می‌کردند. فرهاد ظریف لیبروی خوش نقش والیبال ایران نیز با توپ‌گیری‌های بی‌نقص خود بارها حسرت امتیاز را به دل بلندزن‌های ایتالیا نشاند.

ایتالیا در گیم پنجم به آب و آتش می‌زد تا از دومین شکست مقابل ایران جان سالم به در ببرد.

سیمونه پارودی با آبشارهای خیره کننده خود این تیم را همچنان سرپا نگاه داشته بود.

بازی در امتیاز 5 مساوی پیش می‌رفت.

ملی ‌پوشان ایران غیرتی کار می کردند. اما در نهایت با چند سوت مشکوک داور، این ست با امتیاز 15 بر 13 به سود ایتالیا تمام شد.
محمد موسوی: ایتالیا شب سختی را پشت سر گذاشت

ملی‌پوش والیبال ایران معتقد است ایتالیا در بازی دوم شب سختی را پشت سر گذاشت.

به گزارش ست پنجم به نقل از ایسنا، محمد موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود. به نظر من ما می‌توانستیم برنده بازی باشیم اما حیف شد. تا ست پنجم نیز پیش رفتیم و حتی جلو بودیم اما بی‌تجربگی کردیم و مغلوب شدیم. با این حال فکر می‌کنم عملکرد ما راضی کننده است. سخت‌ترین بازی گروهی ما بود که بیشترین امتیاز را از آن گرفتیم. حالا امیدوارم بچه‌ها با آمادگی کامل راهی کوبا شوند و در آنجا بهترین نتیجه را بگیرند و سپس در خانه برابر آلمان به میدان برویم.

او ادامه داد: فکر کنم عملکردی که برابر ایتالیا داشتیم تماشاگران را راضی کرد با اینکه حضور تماشاگران در بازی اول بیشتر بود فکر می‌کنم در این دیدار خوب کار کردیم و با اینکه دو ست عقب افتادیم به بازی برگشتیم. در ست پنجم نیز بچه‌ها واقعا تلاش کردند و برای برد می‌جنگیدند اما این اتفاق نیفتاد. امیدوارم مردم از ما راضی باشند. به هر حال بازی پرفشاری بود و کم‌تجربه بودن ما باعث شد ایتالیا برنده آن باشد. معتقدم حریف شب سختی را پشت سر گذاشت.سعید معروف: امشب بدشانس بودیم


[color=#333333]
کاپیتان تیم ملی والیبال معتقد است بدشانسی پیروزی را از ایران به ایتالیا داد.

به گزارش ست پنجم به نقل از ایسنا، سعید معروف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار کرد: با بدشانسی ست آخر را از دست دادیم. والیبال همین است. یا برنده می‌شویم یا شکست می‌خوریم اما با این که مغلوب شدیم ولی از نتیجه و عملکرد تیم راضی هستیم. به شخصه معتقدم خیلی خوب کار کردیم و می‌توانستیم حریف را مغلوب کنیم اما بدشانسی و چند اشتباه کار دست‌مان داد.

او ادامه داد: ایتالیا فکر نمی‌کرد در این دیدار نیز اینقدر تحت فشار قرار بگیرد. حتی در ست پنجم 12 بر 9 عقب افتادند اما خوش‌شانسی باعث شد آن‌ها به عنوان تیم پیروز نام بگیرند. درباره داوری نیز همه دیدند که او چگونه سوت زد. حتی در امتیاز آخر نیز به نظر من سوتش درست نبود. در مجموع نمی‌توان گفت داوری ننتیجه بازی را رقم زد.

کاپیتان تیم ملی والیبال درباره ایران ادامه داد: ما تیمی هستیم که تا آخرین امتیاز می‌جنگیم. به هیچ وجه کار را ول نمی‌کنیم. برد اول برابر ایتالیا به اعتماد به نفس ما کمک کرد و در این مسابقه نیز تا آخرین امتیاز جنگیدیم. واقعا بدشانس بودیم حیف شد ما می‌توانستیم برنده باشیم.


ملی پوشان والیبال ایران یک امتیاز دیگر از ایتالیا گرفتند
تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی با ایتالیا در هفته پنجم لیگ جهانی والیبال سه بر دو مغلوب ایتالیا شد اما موفق به کسب یک امتیاز دیگر از این تیم قدرتمند شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان از ساعت 21 و 30 دقیقه امشب (یکشنبه شب) در چارچوب هفته پنجم لیگ جهانی والیبال در شهر ساساری ایتالیا برای دومین بار به مصاف تیم ملی این کشور رفت.
تیم ملی والیبال ایران در این دیدار سه بر دو با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 20، 20 بر 25، 18 بر 25 و 15 بر 13 مغلوب ایتالیا شد تا با هفت امتیاز در رتبه پنجم جدول این رقابت ها باقی بماند.
سعید معروف، محمد موسوی، آرمین تشکری، امیر غفور، رحمان داوودی، علیرضا مباشری و فرهاد ظریف ترکیب تیم ملی والیبال ایران در ست نخست بازی دوم در برابر ایتالیا بود. این ست با سرویس سعید معروف آغاز شد. ایران تا امتیاز هفت بر پنج پیش بود اما وقت استراحت اول را هشت بر هفت به ایتالیا واگذار کرد. دو تیم ایران و ایتالیا در امتیازهای 9 تا 11 مساوی پیش رفتند اما در ادامه ایتالیا سه امتیاز متوالی گرفت و ولاسکو وقت استراحت فنی گرفت، وقت استراحت دوم نیز 16 بر 12 به سود ایتالیا شد. عادل غلامی نیز در ادامه این ست به زمین بازی آمد. ملی پوشان کشورمان به رغم عقب افتادن در چند امتیاز، هماهنگی تیمی خود را از دست ندادند و بالاخره دو تیم در امتیاز 18 با هم مساوی شدند. در نهایت ملی پوشان والیبال کشورمان نتیجه ست نخست را 25 بر 22 به حریف سرسخت واگذار کردند. امیر غفور در این ست پنج امتیاز برای ایران کسب کرد.
در ست دوم خولیو ولاسکو تقریبا از ترکیب ست نخست استفاده کرد و تنها عادل غلامی را بجای آرمین تشکری از ابتدا به زمین بازی آورد. نخستین امتیاز این ست به ایران رسید و وقت استراحت اول این ست 8 بر 6 به ایران رسید. در ادامه این ست ، حمزه زرینی نیز به جای علیرضا مباشری به بازی آمد. ایتالیا سه امتیاز عقب افتادگی خود را جبران کرد و در امتیاز 12 به ایران رسید و ولاسکو وقت استراحت فنی درخواست کرد. رحمان داووی نیز در این ست جای خود را به آرش کمالوند داد. دو سرویس محمد موسوی به امتیاز برای ایران تبدیل شد تا وقت استراحت دوم با امتیاز 16 بر 15 به ایران برسد. شهرام محمودی نیز در امتیاز آخر این ست به زمین آمد. به نظر می رسید که کادر فنی ایتالیا آنالیز دقیقی بر روی بازیکنان ایران داشتند و این موضوع باعث شد که تیم ملی والیبال ایتالیا ست دوم را هم 25 بر 20 به سود خود خاتمه دهد تا دو بر صفر از ایران پیش بیافتد.
ست سوم را تیم ایران با ترکیب متفاوتی آغاز کرد. شهرام محمودی، عادل غلامی، سعید معروف، محمد موسوی، حمزه زرینی، علیرضا مباشری و فرهاد ظریف ترکیب ایران در آغاز این ست بود. وقت استراحت اول این ست 8 بر 7 به ایران رسید. تیم ایران در ادامه در سرویس و دفاع عالی کار کرد که وقت استراحت دوم این ست 16 بر 11 به ایران رسید. اما دریافت های ضعیف ایران چهار امتیاز متوالی به ایتالیا داد. رحمان داوودی نیز به بازی آمد. در نهایت تیم ملی والیبال کشورمان نتیجه ست سوم را 25 بر 20 به دست آورد تا با ایتالیا دو بر یک شود.
 ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ست چهارم از ترکیب ست سوم با یک تغییر استفاده کرد که رحمان داوودی به جای علیرضا مباشری به زمین آمد. تیم ایران شروع خوبی در این ست داشت و وقت استراحت اول را نیز هشت بر شش به سود خود خاتمه داد. در ادامه ملی پوشان کشورمان تا امتیاز 10 بر هفت پیش رفت که سرمربی ایتالیا برای کم کردن فاصله امتیازها درخواست وقت استراحت فنی کرد. دریافت اول تیم ایران در این ست به مراتب بهتر از ست های قبلی شده بود. ملی پوشان ایران در ادامه این ست فشار زیادی به تیم ایتالیا آوردند و موفق به کسب وقت استراحت دوم این ست با امتیاز 16 بر 10 شدند. مهدی مهدوی نیز برای ایران به بازی آمد. تیم ملی والیبال ایران در این ست نمایشی از والیبال مدرن داشت و درنهایت موفق به پیروزی با نتیجه 25 بر 18 در ست چهارم شد تا دو بر دو مساوی شوند و یک امتیاز دیگر از ملی پوشان ایتالیا به دست آورند.
بازیکنان ایتالیا ست پنجم را با شرایط روحی نامناسب آغاز کردند و نخستین امتیاز نیز به ملی پوشان ایران رسید. تیم ایران تا امتیاز چهار بر یک نیز پیش رفت، اما در ادامه چهار بر چهار شدند و ولاسکو وقت استراحت فنی درخواست کرد. وقت استراحت اول این ست نیز هشت بر هفت به سود ایران شد و بازیکنان بلافاصله زمین ها را عوض کردند. در ادامه تیم ملی والیبال ایران به رغم ارائه یک بازی منطقی، با امتیاز 15 بر 13 مغلوب ایتالیا شد تا در مجموع سه بر دو در برابر ایتالیا شکست را پذیرا شود. داور این دیدار دو امتیاز ست آخر را در شرایط مشکوک به نفع ایتالیا داد و یک کارت زرد نیز به خولیو ولاسکو داد.
تیم ملی والیبال ایتالیا با کسب دو امتیاز این دیدار اندوخته های خود را در دور مقدماتی لیگ جهانی به 17 امتیاز رساند تا در پایان هفته پنجم این رقابت ها در صدر جدول گروه دوم قرار گرفت. روسیه نیز با 16 امتیاز در مکان دوم قرار دارد. تیم های آلمان و صربستان نیز با 10 امتیاز در مکان های سوم و چهارم قرار دارند و ایران و کوبا نیز با 7 و3 امتیاز در رتبه های بعدی قرار گرفتند.
دونالد استال از استرالیا به عنوان داور اول و دوسان هودون از ایالات متحده به عنوان داور دوم قضاوت دیدار دوم ایران و ایتالیا را برعهده داشتند. کامیلو آنتاو از موزامبیک به عنوان ناظر فدراسیون جهانی والیبال نظارت بر این دیدار را بر عهده داشت.
ایتالیایی ها که هنوز از شکست بازی اول در برابر ایران در شوک بودند، امروز با تلاش زیاد سالن را پر کرده بودند.

بچه ها جونییییییییی تموم شددددددددد
خوب بود؟؟؟؟؟؟؟
نظر یادتون نرههههههههه
بوووووووووووس

[ دوشنبه 10 تیر 1392 ] [ 01:30 ب.ظ ] [ پردیس ]

[ نظرات() ]


نمایش نظرات 1 تا 30
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

雨降りマウスブログパーツ

[PR] 無料でタイピング練習☆

エナメルハートブログパーツ

[PR] 無料で楽しくタイピング